Luxusné vírivky Villeroy & Boch

Čím sa líšia vírivky Villeroy & Boch?

Menej potrubia vďaka technológii JetPaks

Hlavným rysom, ktorým sa vyznačujú vírivky Villeroy & Boch, je veľmi malé množstvo vedenia potrubia. Tým dochádza k veľmi malému úniku vody a vzduchu. Vírivky majú konštrukciu a technológiu JetPaks, ktorá nevyžaduje žiadne dlhé vedenie trubiek, nieje nutné vetvenie a dieliacie ventily. To znižuje trenie vo vnútri trubiek a vďaka tomu výkonnejšie trysky pracujúce aj pri plnom výkone súčasne. Keďže sú tieto trubky vedené prevažne teplou vodou v kúpeli, dochádza k minimálnym tepelným strátam a tým aj k úspornejšiemu chodu víriviek Villeroy & Boch.

Technológia JetPaks je technológiou vymeniteľných panelov s tryskami. V jednom paneli si ľubovolne zvolíte typ masáže, panely môžete jednoducho meniť a dokupovať ďalšie. Tým sa rozširuje možnosť masáží vo Vašej vírivke a hlavne takto riešená vírivka má oveľa menšiu spotrebu a poruchovosť.

Design Villeroy & Boch

Vírivky majú veľmi luxusný vzhľad a funkčný design. Upútajú nielen svojou funkciou, ale tiež pohľadom a budú okrasou každej záhrady alebo terasy.

Ľahká a pevná konštrukcia.

Vírivky  Villeroy & Boch sú vyrobené z kvalitného laminátu a majú veľmi špecificky rozmiestnené nosné prvky. Trubky sú vedené teplou kúpeľou, takže dochádza k minimálnym tepelným strátam.

Najúspornejšie vírivky Villeroy & Boch

Vírivky spoločnosti Villeroy & Boch sa radia podľa veľa testov medzi najúspornejšie vírivky na svete. Ich prevádzka stojí veľmi malé náklady, behom rokov využívania našich víriviek zistíte, ako veľa ste pri jej obstaraní  ušetrili. Je to všetko vďaka technológiam, ktoré minimalizujú tepelné straty a tým znižujú náklady na ďalší ohrev.

 

Kompletný katalóg Víriviek Villeroy & Boch 

Vírivky

 

 

Späť do obchodu