Vírivka Villeroy & Boch A5L

Malá vírivá vaňa pre 1 až 3 osoby Premium Line A5L Opal/Stone Grey.

 

Vírivka Villeroy&Boch A5L je najvybavenejšou vírivkou s kompaktnými rozmermi pre 3 osoby na súčasnom trhu. Rozmery vírivky umožňujú prechod 80 cm širokými dverami a vírivku je možné bez akýchkoľvek problémov umiestniť v interiéri, ako aj na terase, balkóne a pod. Vírivka A5L je ideálna pre páry a malé rodiny. Plnohodnotné pohodlné dve sedadlá, ktoré zahrňujú masáž zápästia, zadnej časti tela, lýtok a 3 JetPaks™ pre maximálnu individuálnu relaxáciu s možnosťou osadiť vírivku až 139 tryskami.

Na objednávku
Kód: USA5LOSA1141
€20 540 €17 116,67 bez DPH
Kategória: Luxusné vírivky Villeroy & Boch
Hmotnosť: 206 kg
Počet miest na ležanie: 1 miesto
Počet miest na sedenie: 2 miesta
Počet masážnych miest: 3 miesta

1200px-Villeroy_&_Boch_logo.svg

 

Rozmery : 224 x 224 x 91 cm    

Farba : Vnútorná : Pearl / Vonkajšia : Hazelnut

  • maximálny počet osôb: 3 osoby
  • počet voľne kombinovateľných JetPak: 3 ks
  • počet ležadiel/sedadiel: 1/2
  • prémiový vankúšik: 3 ks
  • hmotnosť vírivky prázdna/naplnená: 206/1126 kg
  • objem vody vo vírivke: 920 l
  • výkon čerpadla: jedna pumpa, 2,5 HP
  • dovoz, montáž, spustenie vírivky, ako aj základné zaškolenie je v cene vírivky

 

O 90% menej plastu, silikonu, lepidiel a spojov

O 90% menej potrubia ako u ostatných výrobcov. Riziko úniku vody a vzduchu je teda znížené na minimum.  S konštrukciou a technológiou JETSpak nieje treba žiadnych dlhých prívodných trubiek, vetvenia a dieliacích ventilov, čo minimalizuje trenie vo vnútri trubiek. To má za následok oveľa výkonnejšie trysky, ktoré môžu i pri plnom výkone pracovať súčasne. Vďaka vedeniu trubiek prevážne teplou vodou v kúpeli je dosiahnuté minimálnej tepelnej stráty.

Bez spojov a dlhého vedenia trubiek ušetríte viac než si myslíte...

a8d1

Ľahká a pevná konštrukcia

Kvalita konštrukcie s nemeckou precíznosťou

Kvalitný laminát a inteligentné rozmiestnenie nosných prvkov. Vďaka vedeniu trubiek prevážně teplou vodou v kúpeli je dosiahnuté minimálnej tepelnej stráty. Vďaka veľa certifikovaným postupom výroby tejto nosnej konštrukcie vírivky, je samotná vírivá vaňa veľmi ľahká a zároveň pevná.

Bezpečná, pevná a ľahká konštrukcia vírivky...

endura_frame_villeroy_boch_konstrukce_2019

JetPak Therapy systém

Vyber, vymeň, relaxuj

Vírivky Villeroy & Boch sú určené naozaj pre každého. Vďaka technológii JetPaks sa budú v našej vírivej vani cítiť komfortne úplne všetci. Systém JetPaks je unikátna certifikovaná technológia na výmenu trysiek resp. výmenu celých Jetpakov s rôznym rozložením trysiek.

Villeroy & Boch je naozaj dokonalým príkladom osobnej relaxácie...

JetPaks_therapy_system_spa-virivky

Vírivka pre každého

Pre malých, veľkých, širokých aj chudých

Vďaka špeciálnym tvarom sedadiel a rôznej hĺbke vírivky v kombinácií s vymeniteľnými JetPak panelmi je vírivka určená naozaj pre každého. Či ste drobnej či obéznejšej postavy, vždy vo vírivke Villeroy & Boch nájdete tú správnu pozíciu na skvelú masáž a relaxáciu.

Nezáleží akú máte postavu, Villeroy & Boch sa vám dokonale prispôsobí...

06-pro vsechny

Plnohodnotné zateplenie

Celoplošná izolácia vírivky pre lepšie udržanie tepla

Villeroy & Boch celoplošná penová izolácia úplne obklopuje vírivú vaňu, aby zabránila úniku tepla. Každý model víriviek Villeroy & Boch splňuje alebo prekračuje prísne energetické normy energetickej komisie (CEC). S touto dokonalou izoláciou ušetríte oveľa viac na prevádzke vírivky ako s akoukoľvek inou vírivou vaňou. Villeroy & Boch využívají ultra-energeticky účinnú penu po celej štruktúre vírivej vani. Infračervené mapovanie ukazuje rozdiel, ktorý tvorí izoláciu zo špeciálnej peny v prevedení vírivek Villeroy & Boch v porovnání s konvenčnými vírivkami.

penove_zatepleni_virivky

EOS 03 - filtrovanie a dezinfekcia bezpečným ozónom

Celoplošná izolácia vírivky pre lepšie udržanie tepla

Vírivky Villeroy & Boch využívajú unikátnu technológiu výroby EOS O3. Filtrovaný ozón (trikyslík) je pre dezinfekciu vody vo vírivke bezpečnejší než voda, ktorá je ošetrená klasicky ChlóromEOS O3 Enhanced Ozone System je unikátna technológia víriviek Villeroy & Boch - Dezinfekcia vírivky filtrovaným a bezpečným ozónom (trikyslíkom). EOS O3 - villeroy & boch-

Filtrácia s koloidným striebrom

Dokonale dezinfikuje a vyčistí

Vírivky Villeroy & Boch niesú výmimočné len svojou unikátnou technológiou vedenia vody a vymeniteľnými tryskami. Ich unikátnosť je založená tiež v systéme a spôsobe filtrovania. Vírivé vane Villeroy & Boch využívajú dvojitú filtráciu (dva kartušové filtry) s obsahom koloidného striebra. Pri kombinácii s aktivným kyslíkom, teda Ozonátorom, docielime naozaj kryštálovo čistej vody vo vírivke.

Nečistoty a baktérie nemajú šancu...

filtrace_vb

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu