Aromaterapeutické soli Spa Essence

Spa Essence voňavé soli z Mŕtveho mora.

Variant
Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Skladom Zvoľte variant
Kód: SPA-904 SPA-903 SPA-905 SPA-901 SPA-902 SPA-907 SPA-906 Zvoľte variant
€32 €26,67 bez DPH

Ovocné voňavé esencie pre vašu vírivku - iné, veľmi odlišné
Opojné, povzbudzujúce a relaxačné kúpeľné soli z Mŕtveho mora, ktoré sa ukázali ako bezpečné pre kúpele a bez oleja.
Neupcháva filtre ani trysky a neovplyvňuje chemické zloženie vody.

Obsah
550 gr
Pridajte len 1-2 uzávery, kým sú čerpadlá v prevádzke
Len na vonkajšie použitie - nie na ľudskú spotrebu, len do vašej vírivky.

 

Spa Cocktails sú dostupné v 7 rôznych vôňach:

 Modrá lagúna
V 60-tych rokoch minulého storočia navrhol americký barman Andy MakElhon nový kokteil s použitím Blue Curacao, ktorý bol v tom čase veľmi populárny, no nemal meno - až kým neodišiel na dovolenku na Island a nenavštívil termálne stredisko známe ako Blue Lagoon. na ostrove. Modré Curacao, vodka, citrónová šťava so sódovou vodou na ľade.

 Daiquiri
Rum, ktorý sa kedysi považoval za vhodný len pre námorníkov, sa stal populárnym počas druhej svetovej vojny prideľovaním whisky a vodky. Vďaka politike „Dobrého suseda“ Franklina Roosevelta sa zmesi Latinskej Ameriky a Karibiku vrátane rýchleho kubánskeho daiquiri stali obľúbenými najmä pre takých ako Ernest Hemmingway a JF Kennedy.

 Gin & Tonic
V roku 1700 doktor George Cleghorn študoval účinky chinínu pri liečbe malárie u britských vojakov so sídlom v Indii. Mnohým vojakom, ktorí sa prirodzene našli v tonickej vode, bola chuť horká, no výrazne sa zlepšila, keď sa pridala ich týždenná dávka ginu. A samozrejme teraz ľahko najobľúbenejší koktail na svete.

 Margarita
„Sedmokráska“ preložená do španielčiny „Margarita“ bol populárny americký nápoj vyrobený z brandy, počas zákazu Američania prešli do Mexika, kde brandy nahradila tequila. Tak sa v roku 1936 v Tijuane zrodil jeden z kokteilových „veľkých“: tequila, triple sec a šťava z polovice limetky na ľade.

 Moskovský mule
Pri výrobe veľkej moskovskej mulice neexistujú žiadne veľké tajomstvá. Je to jednoducho vodka, zázvorové pivo a limetková šťava a je to jeden z najhorúcejších barových nápojov na svete. Pochádza z druhej svetovej vojny a v posledných rokoch zaznamenalo oživenie. Jedinečné, osviežujúce a povzbudzujúce; je úplne úžasný vo svojej jednoduchosti.

 Pink Gin Fizz
Pink Gin má určite svoj moment ako nápoj roka, s ružovým odtieňom získaným z nálevu z bobúľ alebo dokonca lupeňov ruží, no jeho história siaha v námornom svete až do 19. storočia. Horké sa podávali, aby sa predišlo morskej chorobe, pretože bol pridaný gin hroznej chuti, a tak vznikol „ružový“ gin. Fizz pochádza z aromatického tonika Fever Tree.

 Fialový dážď
Tento kokteil je variáciou jedného z najlepších koktailov: ľadového čaju Long Island Iced Tea. Vymeňte Chambord za triple sec a limetku/citrón za colu spolu s vodkou a ginom na ľade. Keď grenadína prechádza cez Blue Curacao, vytvára dojem fialového dažďa.

 

 

 

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Nevypĺňajte toto pole:
Späť do obchodu